Przejdź do treści

Klimatyzacja Janki

Klimatyzacja Janki

Systemy klimatyzacyjne w województwie mazowieckim 

Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji.Zajmujemy się przede wszystkim montażem i sprzedażą systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń do biura, serwerowni, ale również do domu. W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty do wykonywania swojej pracy. 

Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług.

Janki - klimatyzacja 

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i dużych instytucji oraz firm. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, ale głównie w obrębie województwa mazowieckiego, w tym w Jankach. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. 

Na co zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzatora? 

Przede wszystkim decydując się na system klimatyzacji warto zwrócić uwagę na jego rodzaj. Musimy podjąć decyzję czy ma to być klimatyzacja: ścienna, podsufitowa, kanałowe czy kasetonowa. Klimatyzacja ścienna ma smukłą konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. Klimatyzacja podsufitowa jest przyjazna środowisku i oszczędna. Montowany jest bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Klimatyzacja kasetonowa jest stosowana w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. Klimatyzatory kanałowe są stosowane w celu klimatyzacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Powietrze rozprowadzane jest do kilku pomieszczeń jednocześnie.

Klimatyzacja w Janki