Przejdź do treści

Kobyłka

Klimatyzacja Kobyłka

Klimatyzatory Kobyłka

Nasza firma Reklim od początku istnienia cieszy się uznaniem i zaufaniem swoich klientów. Naszym głównym atutem jest najwyższa jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. Aby przyspieszyć cały proces zakupu i montażu klimatyzacji, możemy dokonać wyceny zlecenia przez telefon. Współpracowaliśmy z wieloma osobami z całego kraju, które wciąż chętnie do nas wracają. Nasza działalność posiada odpowiednie certyfikaty i zezwolenia, a najważniejszym jest certyfikat pierwszej kategorii Urzędu Dozoru Technicznego co potwierdza najwyższą jakość naszych urządzeń i usług.

Systemy klimatyzacji w województwie mazowieckim 

Wszystkie usługi świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, również w Kobyłce. Na życzenie - możemy dojechać do Państwa na terenie całej Polski. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na profesjonalnym i szybkim montażu. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Wykonujemy instalacje dla pojedynczych pomieszczeń, ale także i systemów obsługujących większe obiekty. Montowaliśmy wiele instalacji w takich miejscach jak: hipermarkety, galerie handlowe, restauracje, sale bankietowe, banki, fabryki, przechowalnie owoców, gabinety lekarskie i biura. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. 

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór klimatyzatorów od najlepszych producentów. Wśród oferowanych przez nas urządzeń znaleźć można kilka rodzajów klimatyzatorów, dostosowanych do różnych oczekiwań oraz zastosowań. Jednym z nich jest klimatyzacja podsufitowa, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jej zaletą jest to, iż jest najbardziej przyjazna środowisku, zużywając tym samym niewiele energii elektrycznej. Mimo tego jej moc silnika jest duża i w zupełności wystarcza na ochłodzenie pomieszczeń. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Następnym rodzajem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się w miejscach, w których znajdują się sufity podwieszane. Oferują one  szeroki zakres przepływu powietrza, czujniki ruchu, oszczędność energii oraz możliwość sterowania każdą żaluzją indywidualnie.

W asortymencie posiadamy także najbardziej uniwersalną, klimatyzację ścienną. Można zamontować się w różnego typu pomieszczeniach, dzięki niewielkim rozmiarom i cichej pracy przy jednoczesnej wysokiej wydajności.

Reklim - montaż i sprzedaż klimatyzatorów 

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą i montażem oczyszczaczy powietrza. Pomagają one przede wszystkim w usunięciu z powietrza bakterii, wirusów, zanieczyszczeń i alergenów. Mogą one uchronić przed wieloma problemami zdrowotnymi, tyczy się to szczególnie alergików, dzieci i osób starszych. Oczyszczacze, które Państwu oferujemy do urządzenia wysokiej klasy, produkowane przez firmy specjalizujące się w produkcji tego typu urządzeń. Co więcej, te oczyszczacze charakteryzują się niskim poborem mocy i poziomem hałasu. 

Klimatyzacja Kobyłka