Przejdź do treści

Klimatyzacja Legionowo

Klimatyzacja legionowo

Klimatyzatory Legionowo 

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 12 lat. Od samego początku jej istnienia stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Przez lata działalności wykonaliśmy wiele realizacji zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych instytucji oraz firm. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym również i na Legionowie.

W asortymencie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji różnych typów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, znanymi producentami tego typu urządzeń. Między innymi są to Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai i Carrier. Tak szeroki wybór urządzeń pozwala na wybór odpowiedniego rodzaju  zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Wykonujemy zlecenia szybko, sprawnie i terminowo. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pomoc na każdym etapie wyboru klimatyzacji.

Systemy klimatyzacji w Legionowie

Oferujemy systemy klimatyzacji różnego typu. Szeroki wybór pozwala na dobór najlepszego urządzenia do posiadanych warunków i potrzeb. Pierwszym z nich jest najbardziej popularna klimatyzacja ścienna, która może być montowana w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. Kolejny rodzaj to klimatyzacja podsufitowa, którą instaluje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jest przyjazna dla środowiska dzięki niskiemu poborowi prądu, a dodatkowo ma wysoką moc i wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Następne są klimatyzatory kanałowe, które rozprowadzają zimne powietrze do kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejne - klimatyzatory kasetonowe są zaś stosowane w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Reklim klimatyzacje - montaż i sprzedaż w Legionowie 

Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. 

Klimatyzacja legionowo