Przejdź do treści

Marki

Klimatyzacja Marki

Klimatyzatory - Marki 

W naszej ofercie dostępne są klimatyzatory wielu sprawdzonych i najlepszych producentów między innymi: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Każdy z nich spełnia wszystkie  wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Co ważne, wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia spełniają rygorystyczne wymogi i posiadają stosowne certyfikaty.

Nasz asortyment zawiera kilka rodzajów klimatyzatorów. Jednym z nich są klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. 

Posiadamy również klimatyzację podsufitową, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. Następnym typem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się tam, gdzie są podwieszane sufity. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza oraz indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, dzięki czemu  każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu. 

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzacji w Markach 

Kilkanaście lat naszego istnienia na rynku pozwoliło nam zyskać dobrą renomę i zaufanie klientów. Przez ostatnie trzy lata zamontowaliśmy ponad 500 systemów klimatyzacyjnych dla różnego typu klientów. Zdobyliśmy wiele certyfikatów i dyplomów, w tym najważniejszy - certyfikat najwyższej kategorii od Urzędu Dozoru Technicznego. Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne, a do tego łatwe w użyciu. Ich wysoka jakość sprawia, iż jest to sprzęt niezawodny, cichy i wydajny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Co więcej, aby przyspieszyć cały proces, możemy zaoferować wycenę naszych usług przez telefon.

Marki - systemy klimatyzacji 

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego w tym również w Markach. Na Państwa życzenie możemy dojechać do każdego miasta w Polsce. Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. Wykonujemy instalacje centrali rekuperacyjnych w domach jednorodzinnych oraz lokalach w Markach i na terenie całego województwa mazowieckiego. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Pozwala to na kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń, a także odzyskiwanie ciepła z nagrzanego, nieczystego powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Klimatyzacja Marki