Przejdź do treści

Klimatyzacja Nowy Dwór Mazowiecki

//reklim.pl/wp-content/uploads/2021/08/Klimatyzacja-Nowy-dwór-mazowiecki.jpg

Klimatyzatory Nowy Dwór Mazowiecki 

W naszej firmie od początku jej istnienia priorytetem jest satysfakcja naszych klientów oraz najwyższa jakość i rzetelność naszych usług. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą w wyborze najlepszego urządzenia do klimatyzacji, a wykwalifikowani monterzy dbają o to, aby cały system działał prawidłowo i bez żadnych usterek.

Z naszej oferty skorzystało już wielu klientów, zarówno wśród osób prywatnych, jak i firm i instytucji. Usługi świadczymy na terenie całego kraju, choć nasza działalność skupia się przede wszystkim na województwie mazowieckim, w tym między innymi w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szeroki wybór urządzeń od renomowanych producentów pozwala na dobór klimatyzatora pod swoje konkretne potrzeby. Nasze urządzenia sprawdzają się między innymi w domach prywatnych, biurach, jak i serwerowniach. W ofercie posiadamy między innymi urządzenia takich marek, jak Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Wszystkie z nich spełniają niezbędne normy i wymogi. Co więcej, są ciche, dzięki czemu nie przeszkadzają podczas wykonywania domowych czy biurowych obowiązków, a dodatkowo ich zużycie energii kształtuje się na niskim poziomie.

Systemy klimatyzacji - Nowy Dwór Mazowiecki

W naszej ofercie znaleźć można kilka rodzajów klimatyzatorów, dostosowanych do różnych oczekiwań oraz zastosowań. Pierwszym z nich jest klimatyzacja ścienna, która jest dosyć uniwersalna. Może być montowana w różnego rodzaju pomieszczeniach, a jej zaletą jest niewielki rozmiar i smukła konstrukcja. Urządzenia tego typu charakteryzują się dużą wydajnością i cichą pracą. 

Kolejnym rodzajem jest klimatyzacja podsufitowa - montowana bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jest bardzo przyjazna środowisku i zużywa niewiele energii elektrycznej przy jednoczesnej wysokiej mocy silnika. Następne są klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. Posiadamy również klimatyzację kasetonową, montowaną w konstrukcji sufitu - tam, gdzie są podwieszane sufity. Do ich zalet możemy niewątpliwie zaliczyć szeroki zakres przepływu powietrza, czujniki ruchu, oszczędność energii oraz możliwość sterowania każdą żaluzją indywidualnie.

Reklim - renomowana firma z doświadczeniem 

Nasza firma od lat cieszy się dobrą renomą na rynku lokalnym oraz krajowym. Gwarantujemy najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji zamówień oraz najwyższą jakość usług. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wycenę montażu przez telefon, co znacznie przyspiesza cały proces. Posiadamy certyfikat pierwszej kategorii Urzędu Dozoru Technicznego co potwierdza rzetelność naszych usług. Najlepszą rekomendacją jest jednak to, że w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowaliśmy ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż doskonale znamy się na temacie różnego rodzaju klimatyzacji, a nasi specjaliści od montażu zawsze wykazują się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Klimatyzacja Nowy dwór mazowiecki