Przejdź do treści

Klimatyzacja Otwock

klimatyzacja otwock

Zajmujemy się przede wszystkim montażem i sprzedażą systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń do biura, serwerowni, ale również do domu. W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty do wykonywania swojej pracy. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. 

Firma z odpowiednim podejściem do klienta 

Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. 

W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń.

Klimatyzacja - Otwock 

Dzięki temu, że mamy bogaty wybór urządzeń, można je wybrać zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Wszystkie ekipy monterskie posiadają profesjonalne narzędzia oraz urządzenia, które są niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. Swoim potencjalnym klientom zapewniamy darmową wizytę i konsultację konsultanta, który pomoże w doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji. 

Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą i montażem oczyszczaczy powietrza. Pomagają one przede wszystkim w usunięciu z powietrza bakterii, wirusów, zanieczyszczeń i alergenów. Mogą one uchronić przed wieloma problemami zdrowotnymi, tyczy się to szczególnie alergików, dzieci i osób starszych. Oczyszczacze, które Państwu oferujemy do urządzenia wysokiej klasy, produkowane przez firmy specjalizujące się w produkcji tego typu urządzeń. Co więcej, te oczyszczacze charakteryzują się niskim poborem mocy i poziomem hałasu. 

Systemy klimatyzacji w województwie mazowieckim 

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, ale głównie w obrębie województwa mazowieckiego, w tym w Otwocku. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i dużych instytucji oraz firm. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. 

sprzedaż klimatyzacji otwock