Przejdź do treści

Klimatyzacja Ożarów Mazowiecki

Klimatyzacja ożarów mazowiecki

Klimatyzatory Ożarów Mazowiecki 

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 12 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie, która pozwala nam na realizowanie rozmaitego rodzaju usług związanych ze sprzedażą i montażem klimatyzacji. Niezmiennie jednak zadowolenie naszych klientów i najwyższa jakość naszej pracy jest dla nas najważniejsza. Pomagamy przejść klientom przez cały proces instalacji klimatyzacji, od wyboru najlepszego urządzenia, aż po jego montaż we wskazanym miejscu.

Swoje usługi świadczymy z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i biznesowych. Montujemy klimatyzacje na terenie całego kraju, jednak głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, w tym także Ożarów Mazowiecki.

W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór klimatyzatorów od najlepszych producentów. Dedykowane są zarówno lokalom prywatnym, dużym biurom, jak i serwerowniom. Taki asortyment sprawia, iż każdy klient jest w stanie dobrać klimatyzację idealną pod swoje potrzeby.  W ofercie posiadamy między innymi urządzenia takich marek, jak Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Wszystkie z nich posiadają odpowiednie certyfikaty oraz spełniają rygorystyczne wymogi.

Systemy klimatyzacji - Ożarów Mazowiecki

Wśród oferowanych przez nas urządzeń znaleźć można kilka rodzajów klimatyzatorów, dostosowanych do różnych oczekiwań oraz zastosowań. Jednym z nich jest klimatyzacja podsufitowa, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jej zaletą jest to, iż jest najbardziej przyjazna środowisku, zużywając tym samym niewiele energii elektrycznej. Mimo tego jej moc silnika jest duża i w zupełności wystarcza na ochłodzenie pomieszczeń. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Następnym rodzajem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się w miejscach, w których znajdują się sufity podwieszane. Oferują one  szeroki zakres przepływu powietrza, czujniki ruchu, oszczędność energii oraz możliwość sterowania każdą żaluzją indywidualnie.

W asortymencie posiadamy także najbardziej uniwersalną, klimatyzację ścienną. Można zamontować się w różnego typu pomieszczeniach, dzięki niewielkim rozmiarom i cichej pracy przy jednoczesnej wysokiej wydajności.

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzatorów 

Jako firma od lat cieszymy się zaufaniem klientów, zarówno na rynku lokalnym, jak i na terenie całego kraju. Wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość świadczonych usług, ale i atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. Wychodząc naprzeciw naszym klientom, oferujemy wycenę usług przez telefon. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia dla naszego rodzaju działalności, a dodatkowo posiadamy certyfikat pierwszej kategorii Urzędu Dozoru Technicznego co potwierdza rzetelność naszych usług. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów w montażu klimatyzacji, którzy dbają o sprawność urządzeń i ich prawidłowe działanie.

Klimatyzacja ożarów mazowiecki