Przejdź do treści

Klimatyzacja Piaseczno

Klimatyzacja Piaseczno

Klimatyzatory Piaseczno 

Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i dużych instytucji oraz firm. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, ale głównie w obrębie województwa mazowieckiego, w tym w Piasecznie. 

Dzięki temu, że mamy bogaty wybór urządzeń, można je wybrać zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Wszystkie z nich są dedykowane do mieszkań, domków jednorodzinnych, ale również do biur i lokali usługowych. 

Systemy klimatyzacji 

Klimatyzacja ścienna ma smukłą konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. 

Klimatyzacja kasetonowa jest stosowana w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Klimatyzacja podsufitowa jest przyjazna środowisku i oszczędna. Montowany jest bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. 

Klimatyzatory kanałowe są stosowane w celu klimatyzacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Powietrze rozprowadzane jest do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Firma z wieloletnim doświadczeniem 

Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. 

W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. 

//reklim.pl/wp-content/uploads/2019/12/klimatyzjacja-small-reklim.jpg