Przejdź do treści

Klimatyzacja Piastów

Klimatyzacja piastów

Klimatyzatory Piastów

Nasza firma Reklim już od ponad 12 lat zajmuje się sprzedażą i montażem systemów klimatyzacyjnych. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych sytuacji. Niezmiennie jednak zadowolenie naszych klientów i najwyższa jakość naszej pracy jest dla nas najważniejsza. Pomagamy przejść klientom przez cały proces instalacji klimatyzacji, od wyboru najlepszego urządzenia, aż po jego montaż we wskazanym miejscu. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, a także dla instytucji i przedsiębiorstw.

Zajmujemy się montażem klimatyzacji a terenie całego kraju, jednak głównym obszarem naszej działalności jest województwo mazowieckie, w tym także Piastów.

W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór klimatyzatorów różnego typu, od renomowanych i znanych producentów. W ofercie posiadamy między innymi urządzenia takich marek, jak Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Tak bogata oferta sprawia, iż każdy klient jest w stanie dobrać klimatyzację idealną pod swoje potrzeby. Jest ona skierowana zarówno do lokali mieszkalnych, biurowych, jak i do serwerowni. Co ważne, wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia spełniają rygorystyczne wymogi i posiadają stosowne certyfikaty.

Systemy klimatyzacji - Piastów

Wśród naszej ofert znajdują się różnego typu klimatyzatory, które przeznaczone są do różnych zastosowań. Jednym z nich jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się w miejscach, w których znajdują się sufity podwieszane. Oferują one  szeroki zakres przepływu powietrza, czujniki ruchu, oszczędność energii oraz możliwość sterowania każdą żaluzją indywidualnie. Kolejna to klimatyzacja podsufitowa, montowana do stropu lub sufitu. Zużywa niewiele energii elektrycznej, co czyni ją przyjazną środowisku. Równocześnie ma wysoką moc, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom chłodzenia. W asortymencie posiadamy także najbardziej uniwersalną, klimatyzację ścienną. Można zamontować się w różnego typu pomieszczeniach, dzięki niewielkim rozmiarom i cichej pracy przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzatorów 

Nasza firma od początku naszego istnienia na rynku cieszy się wysokim uznaniem i zaufaniem klientów. Współpracowaliśmy z wieloma osobami z całego kraju, które wciąż chętnie do nas wracają. Naszym głównym atutem jest najwyższa jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. Aby przyspieszyć cały proces zakupu i montażu klimatyzacji, możemy dokonać wyceny zlecenia przez telefon. Nasi specjaliści przez cały czas są do Państwa dyspozycji. Nasza działalność posiada odpowiednie certyfikaty i zezwolenia, a najważniejszym jest certyfikat pierwszej kategorii Urzędu Dozoru Technicznego co potwierdza najwyższą jakość naszych urządzeń i usług.

Klimatyzacja piastów