Przejdź do treści

Klimatyzacja Pruszków

Klimatyzacja pruszków

Klimatyzatory Pruszków 

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 12 lat. Przez ten czas zdobyliśmy ogrom cennej wiedzy oraz nabyliśmy doświadczenia w rozmaitych sytuacjach. Nieustannie podczas działania naszego przedsiębiorstwa naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Przeprowadzamy klienta przez cały proces - od podjęcia decyzji, co do wyboru najlepszego klimatyzatora, aż po sprawny i profesjonalny montaż. Zajmujemy się instalacją klimatyzacji zarówno u klientów indywidualnych jak i w dużych instytucjach oraz firmach. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, w tym w Pruszkowie, choć zdarza nam się realizować zlecenia na terenie całego kraju. 

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do klimatyzacji, które idealnie sprawdzą się w domach, przestrzeniach biurowych, jak i serwerowniach. Posiadamy klimatyzatory wyłącznie najlepszych, sprawdzonych producentów, jak między innymi Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Każdy z nich spełnia wszystkie  wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. 

Systemy klimatyzacji w Pruszkowie

Nasz asortyment zawiera kilka rodzajów klimatyzatorów. Jednym z nich są klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. 

Posiadamy również klimatyzację podsufitową, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. Następnym typem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się tam, gdzie są podwieszane sufity. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza oraz indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, dzięki czemu  każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzacji w Pruszkowie

Kilkanaście lat naszego istnienia na rynku pozwoliło nam zyskać dobrą renomę i zaufanie klientów. Przez ostatnie trzy lata zamontowaliśmy ponad 500 systemów klimatyzacyjnych dla różnego typu klientów. Zdobyliśmy wiele certyfikatów i dyplomów, w tym najważniejszy - certyfikat najwyższej kategorii od Urzędu Dozoru Technicznego. Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne, a do tego łatwe w użyciu. Ich wysoka jakość sprawia, iż jest to sprzęt niezawodny, cichy i wydajny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Co więcej, aby przyspieszyć cały proces, możemy zaoferować wycenę naszych usług przez telefon.

Klimatyzacja pruszków