Przejdź do treści

Klimatyzacja Radzymin

Klimatyzacja radzymin

Systemy klimatyzacji w Radzyminie 

Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług.

Na co zwrócić uwagę wybierając klimatyzator? 

Przede wszystkim decydując się na system klimatyzacji warto zwrócić uwagę na jego rodzaj. Musimy podjąć decyzję czy ma to być klimatyzacja: ścienna, podsufitowa, kanałowe czy kasetonowa. Klimatyzacja kasetonowa jest stosowana w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. Klimatyzacja podsufitowa jest przyjazna środowisku i oszczędna. Montowany jest bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Klimatyzatory kanałowe są stosowane w celu klimatyzacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Powietrze rozprowadzane jest do kilku pomieszczeń jednocześnie. Klimatyzacja ścienna ma smukłą konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. 

Co więcej, dobry klimatyzator powinien być cichy i być wydajny stosunkowo do swoich wymiarów, ale również do wielkości pomieszczenia. Od mocy chłodniczej klimatyzacji zależy jej skuteczność, dlatego należy dobrze zaznajomić się z możliwościami modelu, który planuje się zakupić. Trzeba pamiętać, że na wydajność klimatyzatora wpływa kilka czynników, takich jak: liczba osób w pomieszczeniu - im więcej osób, tym więcej ciepła i wydajność klimatyzacji może się obniżyć, sposób izolacji, ekspozycja okien na południe - naturalne dogrzewanie pomieszczenia, wielkość okien - większa przepuszczalność światła. 

Radzymin - klimatyzacja 

Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. Wykonujemy instalacje centrali rekuperacyjnych w domach jednorodzinnych oraz lokalach. Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Pozwala to na kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń, a także odzyskiwanie ciepła z nagrzanego, nieczystego powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Klimatyzacja radzymin