Przejdź do treści

Klimatyzacja Raszyn

Klimatyzacja Raszyn

Systemy klimatyzacji - Raszyn 

Wszystkie usługi świadczymy na terenie województwa mazowieckiego, w tym w Raszynie. Na życzenie możemy dojechać do każdego miasta w Polsce. Od samego początku założenia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług i zadowolenie wszystkich klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Montowaliśmy wiele instalacji w takich miejscach jak: hipermarkety, galerie handlowe, restauracje, sale bankietowe, banki, fabryki, przechowalnie owoców, gabinety lekarskie i biura. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług.

Systemy klimatyzacji 

Klimatyzacja kasetonowa jest stosowana w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Klimatyzatory kanałowe są stosowane w celu klimatyzacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Powietrze rozprowadzane jest do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Klimatyzacja ścienna ma smukłą konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. 

Klimatyzacja podsufitowa jest przyjazna środowisku i oszczędna. Montowany jest bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. 

Na co zwrócić uwagę wybierając system klimatyzacji? 

Przede wszystkim decydując się na system klimatyzacji warto zwrócić uwagę na jego rodzaj. Musimy podjąć decyzję czy ma to być klimatyzacja: ścienna, podsufitowa, kanałowe czy kasetonowa. Ważnym aspektem jest także cena. 

Klimatyzacja Raszyn