Przejdź do treści

Sulejówek

klimatyzacja sulejówek

Firma z wieloletnim doświadczeniem 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem klimatyzacji. Dzięki temu, że mamy bogaty wybór urządzeń, można je wybrać zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Wszystkie ekipy monterskie posiadają profesjonalne narzędzia oraz urządzenia, które są niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji

W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Wszystkie z nich są dedykowane do mieszkań, domków jednorodzinnych, ale również do biur i lokali usługowych.

Systemy klimatyzacji w Sulejówku 

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego w tym również w Sulejówku. Na Państwa życzenie możemy dojechać do każdego miasta w Polsce. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Wykonujemy instalacje dla pojedynczych pomieszczeń, ale także i systemów obsługujących większe obiekty. Montowaliśmy wiele instalacji w takich miejscach jak: hipermarkety, galerie handlowe, restauracje, sale bankietowe, banki, fabryki, przechowalnie owoców, gabinety lekarskie i biura. 

Klimatyzacja Sulejówek 

W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. 

Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. Wykonujemy instalacje centrali rekuperacyjnych w domach jednorodzinnych oraz lokalach w Sulejówku i na terenie całego województwa mazowieckiego. Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Pozwala to na kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń, a także odzyskiwanie ciepła z nagrzanego, nieczystego powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

klimatyzacja sulejówek