Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Centrum

Klimatyzacja Warszawa Centrum

Klimatyzatory Warszawa 

Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. 

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów urządzeń do klimatyzacji. Sprawdzą się one idealnie zarówno w biurach i serwerowniach, jak i domach. Posiadamy klimatyzatory wyłącznie najlepszych, sprawdzonych producentów, jak między innymi Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Każdy z nich posiada technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Dodatkowo spełniają wszystkie  wymogi dotyczące ochrony środowiska. 

Systemy klimatyzacji - Warszawa centrum 

Klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. 

Posiadamy również klimatyzację podsufitową, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. Następnym typem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się tam, gdzie są podwieszane sufity. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza oraz indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, dzięki czemu  każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Reklim - montaż i sprzedaż klimatyzacji 

Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. 

Klimatyzacja Warszawa Centrum