Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Praga

Klimatyzacja Warszawa Praga

Jeśli marzą Państwo o odrobinie przyjemności i mają dosyć gorących, dusznych dni to warto sprawdzić naszą ofertę! Zajmujemy się sprzedażą i montażem klimatyzacji. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. Posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty do wykonywania swojej pracy. 

Reklim - sprzedaż oraz montaż klimatyzacji 

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na uzyskanie dobrej renomy i zaufania wśród klientów. Przez ostatnie trzy lata zamontowaliśmy ponad 500 systemów klimatyzacyjnych dla różnego typu klientów. Zdobyliśmy wiele certyfikatów i dyplomów, w tym najważniejszy - certyfikat najwyższej kategorii od Urzędu Dozoru Technicznego. Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne, a do tego łatwe w użyciu. Ich wysoka jakość sprawia, iż jest to sprzęt niezawodny, cichy i wydajny. Dzięki zdobytemu doświadczeniu podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Co więcej, aby przyspieszyć cały proces, możemy zaoferować wycenę naszych usług przez telefon. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pomoc na każdym etapie wyboru klimatyzacji.

Od samego początku powstania naszej firmy stawiamy na zadowolenia klientów i najwyższą jakość naszych usług. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. 

Systemy klimatyzacji

Nasz asortyment zawiera kilka rodzajów klimatyzatorów. Jednym z nich są klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. 

Posiadamy również klimatyzację podsufitową, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. Następnym typem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się tam, gdzie są podwieszane sufity. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza oraz indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, dzięki czemu  każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Klimatyzacja Warszawa Praga