Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Rembertów

Klimatyzacja Warszawa Rembertów

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz montażem systemów klimatyzacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta. W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. 

Systemy klimatyzacji w Warszawie 

Nasz asortyment zawiera kilka rodzajów klimatyzatorów. Jednym z nich są klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. Posiadamy także klimatyzację kasetonową, którą montuje się w pomieszczeniach z podwieszanym sufitem. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza i indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, pozwala to na indywidualne poruszanie każdej żaluzji. Zazwyczaj posiadają czujniki ruchu, a to przyczynia się do dużej oszczędności energii. Mamy również klimatyzację podsufitową, która montowana jest bezpośrednio do stropu albo sufitu. Umożliwia to różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. 

Reklim - sprzedaż i montaż 

Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. 

Klimatyzacja Warszawa Rembertów