Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Śródmieście

Klimatyzacja Warszawa Śródmieście

Nasza firma Reklim specjalizuje się w sprzedaży i montażu najlepszych systemów klimatyzacyjnych na rynku. Działamy na rynku już wiele lat, współpracujemy wyłącznie z najlepszymi fachowcami w tej branży, wciąż się rozwijamy i inwestujemy w coraz to nowsze technologie. Nasz asortyment obejmuje systemy klimatyzacji najbardziej znanych i renomowanych producentów, jak między innymi: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Wszystkie z nich gwarantują niezawodne działanie, najwyższą jakość wykonania oraz wyjątkowo cichą pracę. Spełniają też wszelkie wymogi dotyczące ochrony środowiska.Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. 

Systemy klimatyzacji w Śródmieściu Warszawy 

W naszej ofercie posiadamy klimatyzacje różnych marek, ale i różnego rodzaju. Wśród nich znaleźć można znaleźć klimatyzatory  kanałowe, które najlepiej sprawdzą się dla osób, które chcą schładzać kilka pomieszczeń jednocześnie. Dysponujemy również klimatyzacją kasetonową, która montowana jest w pomieszczeniach z podwieszanym sufitem. Co więcej, każdą żaluzją można poruszać indywidualnie, wiele modeli posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo energii. Nasz asortyment jest bogaty także w najczęściej spotykaną klimatyzację ścienną. Można montować ją w większości pomieszczeń dzięki jej niewielkim rozmiarom, a dodatkowo jest bardzo wydajna i cicha podczas pracy. Kolejnym rodzajem klimatyzacji jest klimatyzacja podsufitowa, która montowana jest bezpośrednio do stropu albo sufitu. Charakteryzuje ją wysoka moc silnika, który nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej do działania. Może wachlować automatycznie w różnych kierunkach, dzięki czemu jest bardzo efektywna.

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzacji

Nasza firma działa od wielu lat na terenie całego województwa mazowieckiego oraz na obszarze całej Polski. Obsługujemy przede wszystkim wszystkie dzielnice Warszawy, w tym Śródmieście, Bemowo, Białołękę, Bielany, Mokotów, Ochotę, Pragę - Południe, Pragę - Północ, Rembertów, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesołą, Wilanów, Włochy, Wolę i Żoliborz. 

Przez ostatnie trzy lata naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów - prywatnych oraz firmowych. Od początku istnienia firmy zdołaliśmy zdobyć zaufanie klientów oraz odpowiednią renomę, dzięki którym wciąż do nas wracają. Możemy pochwalić się również certyfikatami, a także licznymi realizacjami, nawet w najbardziej nietypowych miejscach. Posiadamy również najważniejszy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. Jesteśmy w stanie wykonać wycenę usługi przez telefon, co znacznie przyspiesza cały proces współpracy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, najlepsze urządzenia do klimatyzacji oraz profesjonalną obsługę.

Klimatyzacja Warszawa Śródmieście