Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Ursynów

Klimatyzacja Warszawa Ursynów

Wiemy jak ważne jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też od początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług i satysfakcję naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów.  W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. 

Systemy klimatyzacji w Warszawie 

Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. W swojej ofercie posiadamy bogaty wybór klimatyzatorów od najlepszych producentów. Dedykowane są zarówno lokalom prywatnym, dużym biurom, jak i serwerowniom. Taki asortyment sprawia, iż każdy klient jest w stanie dobrać klimatyzację idealną pod swoje potrzeby. Jako firma od lat cieszymy się zaufaniem klientów, zarówno na rynku lokalnym, jak i na terenie całego kraju. Wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość świadczonych usług, ale i atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji zleceń. 

Reklim - montaż i sprzedaż 

Oferujemy systemy klimatyzacji różnego typu. Szeroki wybór pozwala na dobór najlepszego urządzenia do posiadanych warunków i potrzeb. Pierwszym z nich jest najbardziej popularna klimatyzacja ścienna, która może być montowana w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. Kolejny rodzaj to klimatyzacja podsufitowa, którą instaluje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jest przyjazna dla środowiska dzięki niskiemu poborowi prądu, a dodatkowo ma wysoką moc i wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Następne są klimatyzatory kanałowe, które rozprowadzają zimne powietrze do kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejne - klimatyzatory kasetonowe są zaś stosowane w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Klimatyzacja Warszawa Ursynów