Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Wilanów

Klimatyzacja Warszawa Wilanów

Od początku istnienia naszej firmy przykładamy największą uwagę do zadowolenia naszych klientów oraz do wykonywania usług na najwyższym poziomie. Wszystkie nasze urządzenia spełniają wymogi dotyczące ochrony środowiska, nawet te najbardziej rygorystyczne. Dodatkowo charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą i posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii.  Posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem systemów klimatyzacji na terenie województwa mazowieckiego - wszystkich dzielnic Warszawy oraz okolic. Możliwy jest również dojazd do innych miast. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. 

Rodzaje klimatyzacji 

Klimatyzacja kasetonowa jest stosowana w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. Klimatyzatory kanałowe są stosowane w celu klimatyzacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Powietrze rozprowadzane jest do kilku pomieszczeń jednocześnie. Klimatyzacja ścienna ma smukłą konstrukcję, dzięki czemu można ją zainstalować w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. Klimatyzacja podsufitowa jest przyjazna środowisku i oszczędna. Montowany jest bezpośrednio do stropu lub sufitu. Umożliwia różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. 

Klimatyzacja - Reklim 

Dzięki temu, że mamy bogaty wybór urządzeń, można je wybrać zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. Wykonujemy instalacje centrali rekuperacyjnych w domach jednorodzinnych oraz lokalach na terenie całego województwa mazowieckiego. 

Klimatyzacja Warszawa Wilanów