Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Wola

Klimatyzacja Warszawa Wola

Serwis klimatyzacji Wola

Nasza firma istnieje na rynku już wiele lat. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak ważna jest satysfakcja i zadowolenie klientów ze świadczonych przez nas usług. Przez cały ten czas zdobyliśmy ogrom wiedzy, co możemy przełożyć do swojej pracy. Nieustannie podczas działania naszego przedsiębiorstwa naszym priorytetem jest najwyższa jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Przeprowadzamy klienta przez cały proces - od podjęcia decyzji, co do wyboru najlepszego klimatyzatora, aż po sprawny i profesjonalny montaż.

Przez ostatnie trzy lata zamontowaliśmy ponad 500 systemów klimatyzacyjnych dla różnego typu klientów. Zdobyliśmy wiele certyfikatów i dyplomów, w tym najważniejszy - certyfikat najwyższej kategorii od Urzędu Dozoru Technicznego. Oferowane przez nas urządzenia są bezpieczne, a do tego łatwe w użyciu. Ich wysoka jakość sprawia, iż jest to sprzęt niezawodny, cichy i wydajny. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Co więcej, aby przyspieszyć cały proces, możemy zaoferować wycenę naszych usług przez telefon. 

Sprzedaż i montaż klimatyzacja Warszawa Wola.

Zajmujemy się instalacją klimatyzacji zarówno u klientów indywidualnych jak i w dużych instytucjach oraz firmach. Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego, w tym w całej Warszawie i okolicach, choć zdarza nam się realizować zlecenia na terenie całego kraju. Nasz asortyment zawiera kilka rodzajów klimatyzatorów. Jednym z nich są klimatyzatory  kanałowe, które sprawdzają się w chłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejny to klimatyzacja ścienna, czyli ta najczęściej spotykana. Jej smukła konstrukcja i niewielkie gabaryty pozwalają na zamontowanie w większości pomieszczeń. Charakteryzuje je wysoka wydajność i cicha praca. Posiadamy także klimatyzację kasetonową, którą montuje się w pomieszczeniach z podwieszanym sufitem. Ma ona szeroki zakres przepływu powietrza i indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, pozwala to na indywidualne poruszanie każdej żaluzji. Zazwyczaj posiadają czujniki ruchu, a to przyczynia się do dużej oszczędności energii. Mamy również klimatyzację podsufitową, która montowana jest bezpośrednio do stropu albo sufitu. Umożliwia to różne konfiguracje instalacji, ma wysoką moc silnika, wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej, dzięki czemu jednocześnie jest przyjazna środowisku. 

Reklim - montaż i sprzedaż klimatyzacji w Warszawie 

W ofercie posiadamy szeroki wybór urządzeń do klimatyzacji, które idealnie sprawdzą się w domach, przestrzeniach biurowych, jak i serwerowniach. Posiadamy klimatyzatory wyłącznie najlepszych, sprawdzonych producentów, jak między innymi Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Każdy z nich spełnia wszystkie  wymogi dotyczące ochrony środowiska. Dodatkowo posiadają technologie, które zapewniają minimalne zużycie energii i charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą. 

Klimatyzacja Warszawa Wola