Przejdź do treści

Klimatyzacja Wołomin

Klimatyzacja Wołomin

Wołomin - klimatyzatory 

Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, jednak skupiamy się przede wszystkim na obszarze województwa mazowieckiego, w tym również i na Wołominie. Oferujemy systemy klimatyzacji różnego typu. Szeroki wybór pozwala na dobór najlepszego urządzenia do posiadanych warunków i potrzeb. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. 

Reklim klimatyzacje - montaż i sprzedaż w Wołominie 

W asortymencie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji różnych typów. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi, znanymi producentami tego typu urządzeń. Między innymi są to Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai i Carrier. Tak szeroki wybór urządzeń pozwala na wybór odpowiedniego rodzaju  zarówno do biura, serwerowni jak i do domu. Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Wykonujemy zlecenia szybko, sprawnie i terminowo. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług i pomoc na każdym etapie wyboru klimatyzacji.

Systemy klimatyzacji 

Najbardziej popularna to klimatyzacja ścienna, która może być montowana w większości pomieszczeń. Charakteryzuje się małymi rozmiarami, dużą wydajnością i cichą pracą. Kolejny rodzaj to klimatyzacja podsufitowa, którą instaluje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jest przyjazna dla środowiska dzięki niskiemu poborowi prądu, a dodatkowo ma wysoką moc i wachluje automatycznie w wielu kierunkach. Następne są klimatyzatory kanałowe, które rozprowadzają zimne powietrze do kilku pomieszczeń jednocześnie. Kolejne - klimatyzatory kasetonowe są zaś stosowane w pomieszczeniach, gdzie są podwieszane sufity i niezbędny jest odpowiedni wygląd. Można je montować w konstrukcji sufitu. Takie klimatyzatory mają: szeroki zakres przepływu powietrza, indywidualne sterowanie kierunkiem przepływu powietrza, ponieważ każda żaluzja może być sterowana indywidualnie, zazwyczaj posiadają one czujniki ruchu co pozwala na dużą oszczędność energii. 

Oprócz systemów klimatyzacyjnych, zajmujemy się również rekuperacją. Wykonujemy instalacje centrali rekuperacyjnych w domach jednorodzinnych oraz lokalach w Sulejówku i na terenie całego województwa mazowieckiego. Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Pozwala to na kontrolowanie ruchu powietrza nawiewanego i usuwanego z pomieszczeń, a także odzyskiwanie ciepła z nagrzanego, nieczystego powietrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Klimatyzacja Wołomin