Przejdź do treści

Klimatyzacja Ząbki

Klimatyzacja Ząbki

Klimatyzacja Ząbki 

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim montażem i sprzedażą systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń do biura, serwerowni, ale również do domu. W naszej ofercie posiadamy urządzenia wszystkich dostępnych na rynku producentów: Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai, Carrier. Wszystkie produkty, które możemy zaoferować spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne, wymogi dotyczące ochrony środowiska. Nasi specjaliści posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty do wykonywania swojej pracy. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji

W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń. Zapewniamy krótkie terminy realizacji, dostępność do wszystkich urządzeń na rynku, możliwość wyceny ekspresowej przez telefon, rabaty na urządzenia oraz dbałość o estetykę i jakość usług. Dodatkowo posiadamy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nasza firma ma certyfikat pierwszej - najwyższej kategorii. 

Systemy klimatyzacji w Ząbkach 

Na Państwa życzenie możemy dojechać do każdego miasta w Polsce. Nasze usługi świadczymy przede wszystkim na terenie województwa mazowieckiego w tym również w Ząbkach. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i duże instytucje oraz firmy. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. Wykonujemy instalacje dla pojedynczych pomieszczeń, ale także i systemów obsługujących większe obiekty. Montowaliśmy wiele instalacji w takich miejscach jak: hipermarkety, galerie handlowe, restauracje, sale bankietowe, banki, fabryki, przechowalnie owoców, gabinety lekarskie i biura. Nasza firma od lat cieszy się dobrą renomą na rynku lokalnym oraz krajowym. Gwarantujemy najlepsze ceny, szybkie terminy realizacji zamówień oraz najwyższą jakość usług. Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa wycenę montażu przez telefon, co znacznie przyspiesza cały proces. 

Reklim - sprzedaż i montaż klimatyzatorów 

Wśród oferowanych przez nas urządzeń znaleźć można kilka rodzajów klimatyzatorów, dostosowanych do różnych oczekiwań oraz zastosowań. Jednym z nich jest klimatyzacja podsufitowa, którą montuje się bezpośrednio do stropu lub sufitu. Jej zaletą jest to, iż jest najbardziej przyjazna środowisku, zużywając tym samym niewiele energii elektrycznej. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Następnym rodzajem jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się w miejscach, w których znajdują się sufity podwieszane. W asortymencie posiadamy także najbardziej uniwersalną, klimatyzację ścienną. Można zamontować się w różnego typu pomieszczeniach, dzięki niewielkim rozmiarom i cichej pracy przy jednoczesnej wysokiej wydajności.

Klimatyzacja Ząbki