Przejdź do treści

Klimatyzacja Zielonka

Klimatyzacja Zielonka

Klimatyzacja - Zielonka 

W naszym asortymencie znaleźć można szeroki wybór klimatyzatorów różnego typu, od renomowanych i znanych producentów. W ofercie posiadamy między innymi urządzenia takich marek, jak Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Tak bogata oferta sprawia, iż każdy klient jest w stanie dobrać klimatyzację idealną pod swoje potrzeby. Jest ona skierowana zarówno do lokali mieszkalnych, biurowych, jak i do serwerowni. Co ważne, wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia spełniają rygorystyczne wymogi i posiadają stosowne certyfikaty.

Wśród naszej ofert znajdują się różnego typu klimatyzatory, które przeznaczone są do różnych zastosowań. Jednym z nich jest klimatyzacja kasetonowa, którą montuje się w miejscach, w których znajdują się sufity podwieszane. Oferują one  szeroki zakres przepływu powietrza, czujniki ruchu, oszczędność energii oraz możliwość sterowania każdą żaluzją indywidualnie. Kolejna to klimatyzacja podsufitowa, montowana do stropu lub sufitu. Zużywa niewiele energii elektrycznej, co czyni ją przyjazną środowisku. Równocześnie ma wysoką moc, dzięki czemu zapewnia odpowiedni poziom chłodzenia. W asortymencie posiadamy także najbardziej uniwersalną, klimatyzację ścienną. Można zamontować się w różnego typu pomieszczeniach, dzięki niewielkim rozmiarom i cichej pracy przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które sprawdzają się do rozprowadzania chłodnego powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. 

Reklim - montaż i sprzedaż klimatyzatorów 

Zajmujemy się przede wszystkim montażem i sprzedażą systemów klimatyzacyjnych. Posiadamy szeroki wybór urządzeń do biura, serwerowni, ale również do domu. W ciągu trzech lat udało nam się zrealizować ponad 500 projektów dla różnego rodzaju klientów. Dzięki naszemu 12 letniemu doświadczeniu możemy pochwalić się odpowiednim podejściem, niezbędnymi certyfikatami, ale również chęci podejmowania nietypowych zleceń.  Nasi specjaliści przykładają wielką wagę do czystości oraz estetyki prowadzonych prac, a także czasu realizacji zadania. Wszystkie ekipy monterskie posiadają profesjonalne narzędzia oraz urządzenia, które są niezbędne do prawidłowego montażu klimatyzacji. Oferujemy Państwu pełen pakiet usług związanych z instalacją, a także późniejszą obsługą klimatyzacji. Swoim potencjalnym klientom zapewniamy darmową wizytę i konsultację konsultanta, który pomoże w doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji. 

Systemy klimatyzacji w Zielonce 

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, ale głównie w obrębie województwa mazowieckiego, w tym w Otwocku. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie naszych klientów. Zajmujemy się całym procesem, zaczynając od pomocy w wyborze odpowiedniej klimatyzacji, kończąc na sprawnym i profesjonalnym montażu. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i dużych instytucji oraz firm. Mamy za sobą już wiele zrealizowanych projektów. 

Klimatyzacja Zielonka