Przejdź do treści

Klimatyzacja Warszawa Bemowo

Klimatyzacja Warszawa Bemowo

Jako firma Reklim zajmujemy się w głównej mierze sprzedażą i montażem klimatyzacji. Od ponad 12 lat działamy na rynku, dzięki czemu zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów. Nieustannie się rozwijamy i dokształcamy na wszystkich płaszczyznach. Współpracujemy jedynie z najlepszymi, renomowanymi producentami systemów klimatyzacyjnych, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najwyższą jakość naszych urządzeń i usług. Wśród marek, które można u nas znaleźć znajdują się na przykład firmy Gree, LG, Fujitsu, Kaisai, Mitsubishi, Daikin, Samsung, Fuji Electric, Rotenso, Toshiba, Hyundai czy Carrier. Wszystkie z nich zapewniają niezawodne działanie, najwyższą jakość wykonania oraz wyjątkowo cichą pracę. 

Systemy klimatyzacji w Warszawie Bemowo

W naszej ofercie znajdują się systemy klimatyzacyjne różnego rodzaju. Między innymi są to klimatyzatory kasetonowe, które montuje się w pomieszczeniach z podwieszanym sufitem. Ich zaletą jest to, iż każdą żaluzją można poruszać indywidualnie, wiele modeli posiada również wbudowany czujnik ruchu, dzięki któremu można zaoszczędzić sporo energii. Posiadamy również klimatyzatory kanałowe, które umożliwiają chłodzenie zimnym powietrzem kilku pomieszczeń jednocześnie. W naszym asortymencie znajduje się również najpopularniejsza klimatyzacja ścienna, która jest wydajna i cicha przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Kolejnym rodzajem klimatyzacji, którą można nabyć w naszej firmie, jest klimatyzacja podsufitowa, która montowana jest bezpośrednio do stropu albo sufitu. Charakteryzuje ją wysoka moc silnika, który nie potrzebuje dużej ilości energii elektrycznej do działania.

Reklim - sprzedaż i montaż systemów klimatyzacji

Od ponad 12 lat funkcjonujemy i rozwijamy naszą działalność na terenie całego kraju. Skupiamy się zwłaszcza na terenie całego województwa mazowieckiego, w tym na wszystkich dzielnicach Warszawy: Bemowie, Śródmieściu, Białołęce, Bielanach, Mokotowie, Ochocie, Pradze - Południe, Pradze - Północ, Rembertowie, Targówku, Ursusie, Ursynowie, Wawrze, Wesołej, Wilanowie, Włochach, Woli i Żoliborzu. Wykonujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorstw, jak i instytucji. Przez ostatnie trzy lata naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 500 różnego rodzaju projektów.

Prężne działanie, dbałość o jakość usług, nowoczesne urządzenia i najlepsi specjaliści z branży sprawili, iż zdobyliśmy zaufanie wielu klientów i wypracowaliśmy sobie dobrą renomę, dzięki czemu nieustannie cieszymy się zainteresowaniem zleceniodawców. 

Przez lata zyskaliśmy wiele certyfikatów potwierdzających nasze kwalifikacje oraz jakość oferowanych przez nas urządzeń. Posiadamy również najważniejszy certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego, czyli instytucji, która powołana jest do zapewnienia bezpieczeństwa obsługi wszystkich instalacji technicznych i urządzeń. Nie stanowi dla nas problemu żadne zlecenie, nawet wyglądające na niemożliwe do zrealizowania. Zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług i wsparcie na każdym etapie procesu instalacji klimatyzacji.

Tagi : klimatyzacja Warszawa Bemow klimatyzacja Bemowo serwis klimatyzacji Bemowo montaż klimatyzacji Bemowo

Klimatyzacja Warszawa Bemowo